НЕРЕЗИДЕНТИ – ВИКОНАВЦІ ПРОЕКТІВ МТД: ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ В КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНАХ

Дата проведення:

17 Квітня 2023

Вартість:

3200

Час проведення:

14:00-15:30

Сертифікат:

не видається

Формат:

Запис

Лектор:

Лариса Шкурка

"*" indicates required fields

Заповніть форму,
щоб зареєструватись на подію

Ваше ім’я*
Ваше прізвище*
Натискаючи, ви даєте згоду на обробку персональних даних
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Нерезиденти виконавці проектів МТД - правила реєстрації в контролюючих органах

Процедура реєстрації проекту МТД врегульована Постановою №153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги». Серед обов’язкових умов реєстрації проектом МТД є наявність ратифікованого міжнародного договору між Урядом України та Урядом країни, якою фінансується проект.
У відповідності до Постанови №153, Виконавцем проекту МТД може бути будь-яка особа (резидент або нерезидент), що має письмову угоду з партнером з розвитку або уповноваженою партнером з розвитку особою та забезпечує реалізацію проекту (програми), у тому числі на платній основі.

Відкриття банківських рахунків відбувається банками у відповідності до Постанови Національного Банку України від 29 липня 2022 року N 162 «Про затвердження Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків користувачам надавачами платіжних послуг з обслуговування рахунків».

Банк відкриває рахунки юридичним особам-нерезидентам за умови подання копії документа про їх взяття на облік у контролюючому органі (п.25. Постанови № 162.)

Програма консультаційної зустрічі
1. Чи повинен нерезидент реєструватись в контролюючих органах і якщо так, то як дана процедура відбувається.
2. Як реєструватись нерезиденту, якщо він є виконавцем декількох проектів в Україні.
3. Як реєструватись нерезиденту, якщо він є виконавцем проектів МТД і одночасно має акредитоване представництво.
4. При реєстрації в контролюючих органах, чи стає даний нерезидент платником податків.
5. Якщо нерезидент є платником податків, то які обов’язки можуть виникнути у нерезидента.
6. Чи може бути нерезидент тимчасовим платником податків.
7. Як може відбуватись звітування, у разі взяття на облік в контролюючих органах.
8. Інші питання за даною тематикою.

Лекторка:

Лариса Шкурка – керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги “Керівництво з лізингу”.

Прочитано разів:
Наверх