Консультаційна зустріч «Облік гуманітарної допомоги у неприбуткових організаціях та представництвах НПО»

Дата проведення:

06 Травня 2022

Вартість:

960

Час проведення:

14:00-16:00

Сертифікат:

не видається

Формат:

Запис

Лектор:

Лариса Шкурка

"*" indicates required fields

Заповніть форму,
щоб зареєструватись на подію

Ваше ім’я*
Ваше прізвище*
Натискаючи, ви даєте згоду на обробку персональних даних
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Консультаційна зустріч «ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ У НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВАХ НПО»

Неприбуткові організації та Представництва НПО продовжують допомагати громадянам, армії та державі боронити Україну. Більшість реалізують свою допомогу через надання гуманітарної допомоги – для цього максимально була спрощена законодавча база, напрацьований чіткий працюючий механізм. Однак багато питань залишилося по обліку гуманітарної допомоги, особливо гостро це питання стоїть для керівників Організацій та фінансових спеціалістів, бухгалтерів.

Тому запрошуємо вас обговорити існуючі зміни до обліку гуманітарної допомоги під час воєнного стану. Зустріч націлена на максимально практичний розгляд існуючих питань, обміну досвідом та обговорення спільних викликів у роботі.

План зустрічі:

  1. Гуманітарна чи благодійна допомога, в чому різниця.
  2. Статутні напрями для даного напряму діяльності.
  3. Постанова Кабміну № 202 про облік гуманітарної допомоги та Роз’яснення Мінфіну від 27.04.2022.
  4. Оприбуткування отриманої гуманітарної допомоги без ціни.
  5. Основні первинні документи для обліку.
  6. Приклади бухгалтерських проведень.
  7. Правила видачі гуманітарної допомоги безпосередньо бенефіціарам (ОТГ, шелтерам, ЗСУ, Теробороні) та через волонтерів.
  8. Робота по тристороннім контрактам при закупівлі благодійної допомоги.
  9. Правила звітування за благодійну та гуманітарну допомогу.
  10. Відповіді на питання учасників, надіслані до початку вебінару, висвітлення інших новин за тематикою вебінару, які будуть актуальними на дату проведення.

Дата проведення: 6 травня 2022 року
Час заходу: 14.00-16.00
Вартість участі: 960,00 грн

Лекторка: 
Лариса Шкурка – керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А), консультантка з податкового та фінансового планування, організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює як консультантка та аудиторка з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій неприбуткововго сектору, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги “Керівництво по лізингу”.

 

Прочитано разів:
Наверх