Середа, 11 березня 2020 09:20

Чи мають право співробітники Представництва, резиденти України, отримувати заробітну плату в валюті?

В України з лютого 2019 р. триває реформа лібералізації валютного законодавства. Для Представництв іноземних неурядових організації, які не здійснюють господарську діяльність, встановлені певні обмеження щодо операцій з банківськими рахунками. Обмеження встановлені згідно Постановою Національного банку України про затвердження Положення №5 від 02.01.2019 р. (надалі – Положення №5)
Клієнти банків (п.107 підпункт 5 Положення №5) (резиденти та нерезиденти) для здійснення операцій в іноземній валюті/гривнях можуть використовувати залежно від діяльності поточні рахунки представництв юридичних осіб-нерезидентів, які не займаються підприємницькою діяльністю, установ (груп управління програмами або проектами міжнародної технічної допомоги).
За поточними рахунками (п.124 Положення №5) в іноземній валюті офіційних представництв, представництв юридичних осіб-нерезидентів, які не займаються підприємницькою діяльністю, установ (груп управління програмами або проектами міжнародної допомоги та міжнародної технічної допомоги) здійснюються операції, що не суперечать вимогам законодавства, включаючи:

Для перегляду повної версії, будь ласка, зареєструйтесь!
РЕЄСТРАЦІЯ
АВТОРИЗАЦІЯ