Інформаційний вебінар «Бізнес об’єднання України: річна звітність та зміни, які потрібно врахувати на 2018 рік» Найцікавіше

Інформаційний вебінар «Бізнес об’єднання України: річна звітність та зміни, які потрібно врахувати на 2018 рік»

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 16 січня 2018 року
  • Час проведення: 14.00-16.00
  • Вартість: безкоштовно
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Шкурка Лариса
Рік пролетів непомітно, і  ми готуємось до нового 2018 календарного року.
І знову зміни, і знову ми повинні все врахувати, щоб не помилитись.
Запрошуємо обговорити всі зміни на наступний рік, спланувати нашу діяльність на 2018 рік та без проблем скласти річну фінансову звітність.
Запрошуємо до нас на інформаційний вебінар, де можна буде отримати консультації та практичний досвід, опираючись на норми українського законодавства.
Крім заявленої програми пропонується надсилати питання, які можуть бути розглянуті експертом на даному вебінарі.
Кого запрошуємо: керівників бізнес об’єднань України, головних бухгалтерів, фінансових менеджерів та всіх, хто зацікавлений в отриманні інформації про зміни  в законодавчому полі для бізнес об’єднань.
 
Питання, що будуть розглядатись:
1. Зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
2. Чи стосуються неприбуткових організацій зміни до Податкового Кодексу, що були прийняті 27 грудня 2017 року.
3. Що потрібно врахувати при роботі з фізичними особами у 2018 році.
4. Які нюанси потрібно врахувати, щоб скласти  без помилок річну фінансову звітність.
5. На що потрібно звернути увагу при складанні податкової звітності.
6. Аудитор – ваш партнер, спілкуємось без проблем.
7. Питання, які будуть хвилювати учасників.
 
Експерт - консультант:
Шкурка Лариса - керуючий партнер Аудиторсько-консалтингової групи "Компас", провідний аудитор фірми (Сертифікат серії А)., Консультант з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес тренер. Закінчила Київський державний економічний університет за програмою "Менеджмент проектів і консалтинг", має кваліфікацію магістра ділового адміністрування. Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Член правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу».
Володар сертифікату COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING, Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Великобританія.
Більше 15 років співпрацює, як консультант та аудитор з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультант з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавтор книги "Керівництво по лізингу". Написання книги профінансовано проектом USAD "Ініціатива сприяння кредитуванню". Автор статей в журналі "Дебет - Кредит", «Фінансовий директор», консультаційних матеріалів на www.prostir.ua.
 
Прочитано: 64 Разів Останній раз відредаговано у Вівторок, 09 січня 2018 07:11