Insight Session «Зміни у валютному законодавстві та оновлені правила використання рахунків в роботі представництв та проектів МТД»

Insight Session  «Зміни у валютному законодавстві  та оновлені правила використання рахунків в роботі представництв та проектів МТД».

Додаткова інформація

  • Дата проведення: Уточнюэться
  • Час проведення: з 14:00 до 17:00
  • Вартість: 1400 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка
  • Місце проведення: м.Київ, вул. Фролівська 1/6, 2 поверх
Insight Session «Зміни у валютному законодавстві та оновлені правила використання рахунків в роботі представництв та проектів МТД».

7 лютого 2019 року вступив в дію Закон України про «Про валюту і валютні операції», який відповідає Європейським принципам валютного регулювання та забезпечує вільний рух капіталу. (Директива Ради ЄС 88/361 ЄЕС від 24.06.88 р., гл. 7 «Поточні платежі та рух капіталу» Угоди про Асоціацію з ЄС).

04.04.2019 була прийнята та введена в дію Нова інструкція про порядок відкриття та закриття банківських рахунків. Новою інструкцією скасовані спеціальні рахунки типу «Н» та типу «П». Представництва нерезидентів, які здійснювали операції за такими рахунками типу «Н» та типу «П» прирівняно до резидентів, які тепер здійснюють операції через поточні рахунки.

 

Запрошуємо до нас на інформаційну зустріч, де можливо буде почути думку експертів, які мають великий досвід співпраці з Представництвами та Проектами МТД. Поспілкуватись з колегами та сформувати своє рішення щодо оновленого законодавства. Крім заявленої програми засідання, пропонується надсилати питання, які можуть бути розглянуті експертом на зустрічі.

Цільова аудиторія: керівники, менеджери проектів, бухгалтери та фінансові менеджери міжнародних представництв неприбуткових організацій, що зареєстровані в Україні та проектів міжнародної технічної допомоги.

Програма заходу:

1. Закон України про «Про валюту і валютні операції», які зміни можуть стосуватись роботи Представництв та проектів МТД.
2. Безготівкові валютні операції в діяльності Представництв та проектів МТД, чи відбулись зміни.
3. Готівкові валютні операції, коли мають місце бути.
4. Рахунків типу «Н» та типу «П» більше немає, чи є обмеження щодо діяльності та порядку використання коштів.
5. Чи можливе перерахування коштів за кордон, як цільового фінансування проектів.
6. Обов’язковий продаж валюти, - коли, хто і скільки.
7. Валютні касові операції в діяльності Представництв та проектів МТД.

Експерт: Шкурка Лариса – Директор Аудиторської компанії Compass Group, аудитор, консультант з фінансового менеджменту та організаційного розвитку

Практичний досвід:
• Співпраця з проектами міжнародної технічної допомоги, як консультанта з розвитку організаційного потенціалу та вдосконалення інституційної спроможності бенефіціарів проектів
• Проведення міжнародних аудитів, організаційних аудитів по проектам, що профінансовані USAID, SIDA, Представництво ЄС в Україні, тощо
• Консультативна підтримка нерезидентів у виборі форми присутності на території України
• Експертно-консультативна підтримка представництв нерезидентів в Україні
• Практичний досвід з розробки системи управлінського обліку для господарських підприємств та неприбуткових організацій
• Проектування систем управління проектами при реалізації міжнародних проектів
• Експерт проектних груп по удосконаленню діючого податкового законодавства

Прочитано: 163 Разів Останній раз відредаговано у Середа, 22 травня 2019 14:53