ACCA DipIFR Міжнародна сертифікаційна програма для фінансистів та бухгалтерів

ACCA DipIFR Міжнародна сертифікаційна програма для фінансистів та бухгалтерів

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 29 вересня 2018 року
  • Час проведення: Субота, з 10.00 до 17.00
  • Вартість: 9 800 грн.
  • Сертифікат: Видається
  • Місце проведення: вул. Фролівська 1/6
Аудиторська компанія "Compass Group" запрошує професійниих бухгалтерів, аудиторів і фінансових фахівців, які бажають освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) і стати фахівцями, акредитованими Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА).
 
Асоціація Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА) - міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів. 
 
Диплом з міжнародної фінансової звітності (ДипІФР) - це кваліфікація заснована Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (ACCA). ACCA є міжнародною професійною організацією, що має дійсних членів, а також студентів в 170 країнах світу. Більш ніж столітня історія успішної діяльності зробила Асоціацію світовим лідером в області підготовки та кваліфікаційної атестації фахівців, забезпечивши виключно високу репутацію і визнання роботодавців в усьому світі.
 
На сьогоднішній день ця міжнародно-визнана кваліфікація дозволяє слухачам програми орієнтуватися в теорії і на практиці застосовувати отримані знання Міжнародних Стандартів Фінансового Обліку.
Метою Програми з Міжнародної Фінансової Звітності ДипІФР є вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності, ідей і принципів, що лежать в їх основі, а також отримання слухачами навичок практичного застосування стандартів при роботі на міжнародному ринку. Вивчення програми ДипІФР передбачає наявність у слухачів певного рівня професійної бухгалтерської освіти або відповідного практичного досвіду роботи.
 
Слухачі програми:
освоять міжнародні стандарти і принципи складання міжнародної фінансової звітності;
навчаться застосовувати міжнародні бухгалтерські стандарти, а також міжнародні стандарти фінансової звітності на практиці;
навчаться складати фінансову звітність відповідно до міжнародних бухгалтерських стандартів, міжнародних стандартів фінансової звітності, а також іншими нормативними актами Комітету з інтерпретації міжнародної фінансової звітності;
навчаться складати консолідовану фінансову звітність, включаючи дочірні підприємства, підприємства з пайовою участю та спільні підприємства
 
Формат навчання. Навчання проходить по суботах, з 10.00 до 17.00 год, 10 занять.
Прочитано: 724 Разів Останній раз відредаговано у П'ятниця, 18 травня 2018 12:30