ВЕБІНАР "ПРАВИЛА ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПРО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА"

ВЕБІНАР "ПРАВИЛА ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПРО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 9 вересня 2021 року
  • Час проведення: 11:00-12:30
  • Вартість: 580 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

Відповідно до змін, внесених Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», усі юридичні особи мають забезпечити внесення до єдиного державного реєстру інформації про своїх кінцевих бенефіціарних власників або про їхню відсутність.
Міністерство фінансів наказом №163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» визначило, у якій формі потрібно подавати структуру власності юридичних осіб. Термін подачі інформації - з 11.07.2021 по 10.10.2021.  Структура власності є офіційним документом, який з метою встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи має в обов’язковому порядку надаватись державному реєстратору.

На вебінарі ми обговоримо усі нюанси та відповімо на всі запитання щодо подачі інформації про кінцевого бенефіціарного власника. 

Кого запрошуємо: головних бухгалтерів, фінансових менеджерів, керівників компаній представництв та неприбуткових організацій.


Програма вебінару:

1. У кого має бути бенефіціарний власник:
- господарські компанії;
- представництва нерезидентів господарської діяльності;
- представництва нерезидентів неприбуткових організацій;
- неприбуткові організації
2. Чи всі повинні подавати структуру власності (нові зареєстровані, неприбуткові тощо)?
3. Які форми потрібно подавати та як вірно їх заповнити?
4. Які документи додатково подаються?
5. Яким чином потрібно подавати?
6. Як часто потрібно подавати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників?
7. Відповідальність за неподачу відомостей.

Дата вебінару: 9 вересня 2021 року 

Час: 11:00-12:30 

Вартість: 580,00 грн 

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 1593 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:01