ВЕБІНАР "ФІНАНСИ ДЛЯ ПРОЕКТНИХ МЕНЕДЖЕРІВ"

ВЕБІНАР "ФІНАНСИ ДЛЯ ПРОЕКТНИХ МЕНЕДЖЕРІВ"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 13 серпня 2021 року
  • Час проведення: 15:00-16:30
  • Вартість: 580 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

Менеджер проектів – співробітник, який організовує виконання та здійснює контроль реалізації проекту. Він має право ініціювати коригувальні дії у разі виникнення ризикових подій або відхилення від плану проекту, в тому числі і фінансових. Менеджер проектів відповідає за своєчасне виявлення помилок, нестачу грошових коштів, низьку якість робіт тощо. Він разом співпрацює з фінансовими спеціалістами і вміє говорити з ними однією фінансовою мовою.

Цей вебінар дозволяє проектним менеджерам отримати обсяг фінансових знань, необхідних для щоденної роботи і для розуміння фінансових правил неприбуткової організації.

Програма вебінару:

1. Проектні бюджети очима нефінансового менеджера, або що повинен вміти аналізувати проектний менеджер:
• класифікація витрат, пов’язана з виконанням проектів: прямі та непрямі витрати, прямі розподілені, адміністративні витрати;
• класифікація витрат за характером поведінки: змінні та постійні витрати;
2. Вимоги донорських організації щодо бюджетування витрат:
• дозволені та недозволені витрати;
• накладні та адміністративні витрати;
• рекомендації щодо бюджетування заробітної плати та виплат консультантам.
3. Звіт про виконання бюджету: що повинен знати проектний менеджер для обчислення фінансових результатів та моніторингу відхилень.
4. Аналіз відхилень при моніторингу виконання бюджету з виконанням ситуаційних вправ та питань, які потрібно узгоджувати з донором.
5. Касовий облік та метод нарахування - правила проведення звірок.
6. Правила закриття проекту та процедурні питання, що потребують узгодження з донором при закритті проекту.
7. Аудиторські перевірки: що звіряють та де знаходять помилки.

Дата вебінару: 13 серпня 2021 року 

Час: 15:00-16:30 

Вартість: 580,00 грн 

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 901 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:01