ВЕБІНАР "ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ В ДІЯЛЬНОСТІ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ"

ВЕБІНАР "ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ В ДІЯЛЬНОСТІ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 22 жовтня 2021 року
  • Час проведення: 15:00-16:30
  • Вартість: 580 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

Неприбуткові організації, як і інші суб’єкти господарювання в Україні, мають право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність. Сьогодні неприбуткові організації користуються послугами провайдерів соціальних мереж, сплачують членські внески за кордон, отримують цільове фінансування з-за кордону, перераховують благодійну допомогу для своїх бенефіціарів, закуповують послуги у іноземних консультантів та здійснюють інші операції. На даному вебінарі ми поговоримо про податкові та бухгалтерські правила валютних операцій.

Кого запрошуємо: головних бухгалтерів, фінансових менеджерів, керівників неприбуткових організацій, а також всіх, хто причетний до фінансового обліку неприбуткової організації.


Програма вебінару: 

1. Види валютних операцій, по яким у неприбуткової організації може виникати податкове навантаження зі сплати податку на репатріацію чи ПДВ.
2. Оплати за користування системами Facebook, Google, Zoom з картки підзвітної особи.
3.  Аналіз основних помилок при обліку валютних операцій.
4. Правила нарахування курсових різниць та порядок їх закриття на фінансові результати.
5. Правила формування первинної вартості гуманітарної допомоги, яка надійшла з-за кордону.
6. Закордонні валютні відрядження.
7. Облік різних джерел фінансування: благодійних внесків, цільового фінансування, доходів від підприємницької діяльності, пасивних доходів тощо.
8. Розрахунки з постачальниками, донорами, бенефіціарами та благодійниками.
9. Субгрантинг у валюті, які нюанси потрібно врахувати.

 

Дата вебінару: 22 жовтня 2021 року 

Час: 15:00-16:30 

Вартість: 580,00 грн 

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 832 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:00