ВЕБІНАР "ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ЗАЛУЧЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ ТА МОНІТОРИНГУ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ" Найцікавіше

ВЕБІНАР "ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ЗАЛУЧЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ ТА МОНІТОРИНГУ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: можна придбати запис за 2 грудня 2020 року
  • Час проведення: 15:00-16:00
  • Вартість: 600 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

На початку жовтня були прийняті зміни до Положення №153, які регулюють порядок надання та використання міжнародної технічної допомоги на території України. У медійному просторі ці зміни пройшли поза увагою, тому ми виправляємо цю ситуацію, і оголошуємо проведення вебінару «Зміни в порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги». 
Захід проводиться для українських неприбуткових організацій, виконавців проектів міжнародної технічної допомоги, представництв міжнародних неприбуткових організацій, проектів міжнародної технічної допомоги тощо.

Цільова аудиторія: керівники представництв неприбуткових організацій, фінансові директори, головні бухгалтери та працівники бухгалтерських служб.

Цілі заходу:

  • проаналізувати останні законодавчі зміни, внесені до Положення №153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» від 09.10.2020 року;
  • підсумувати ці зміни для розуміння того, як ці зміни впливають на виконання проектів міжнародної технічної допомоги.

Короткий план:
1. Оновлені поняття виконавця та партнера з розвитку, що вживаються в Положенні № 153.
2. Хто такий субпідрядник, і чи має він податкові пільги.
3. Правила подачі плану закупівель у разі залучення до виконання проекту субпідрядника.
4. Бенефіціар, який одночасно виконує функції реципієнта.
5. Інші зміни та відповіді на питання.

Дата: 2 грудня 2020 грудня

Час: 15:00-16:00 

Вартість: 600 грн 

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

 

Прочитано: 706 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:35