ВЕБІНАР "СПІВПРАЦЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ" Найцікавіше

ВЕБІНАР "СПІВПРАЦЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: можна придбати запис за 18 серпня 2020
  • Час проведення: 11:00-13:00
  • Вартість: 620,00 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

Цільова аудиторія: Голови Правління, керівники організацій, представництв, проектні менеджери, фінансові менеджери та бухгалтери.

Цілі:

  • знайти законодавчу модель співпраці з фізичними особами;
  • проаналізувати ризики співпраці з фізичними особами-підприємцями та фізичними особами за цивільно-правовими договорами;
  • розробити правила залучення до діяльності фізичних осіб волонтерів.


Програма вебінару

1. Правління, директор – право підпису, трудові відносини, співпраця як з фізичною особою-підприємцем.
2. Основний кадровий мінімум для неприбуткових організацій, штатний розпис та назви посад, хто затверджує та як формується.
3. Основні співробітники, зовнішні та внутрішні сумісники.
4. Співробітники на виконання проекту, кого маєте право звільняти після закінчення, а кому потрібно запропонувати роботу.
5. Посадові інструкції, як вірно розробляти.
6. Особова справа, графік відпусток, договори конфіденційності.
7. Цивільно-правові угоди та договори з ФОП: коли можуть бути визнані трудовими?
8. Волонтери та інтерни: правила співпраці.
9. Оновлені правила перевірок, згідно трудового законодавства.

Дата вебінару: 18 серпня 2020 року 

Час: 11:00-13:00 

Вартість: 620,00 грн 

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 1080 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:32