ВЕБІНАР "КІНЦЕВІ БЕНЕФІЦІАРНІ ВЛАСНИКИ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ" Найцікавіше

ВЕБІНАР "КІНЦЕВІ БЕНЕФІЦІАРНІ ВЛАСНИКИ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: можна придбати запис за 13 серпня 2020 року
  • Час проведення: 11:00-12:30
  • Вартість: 520,00 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

28.04.2020 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 року №361-IX.
Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом №361, зобов’язані подати державному реєстратору:

  •  інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом №361,
  •  структуру власності.

Даний обов’язок виникає протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності. Вводиться відповідальність за неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність у вигляді штрафу на керівника юридичної особи від 17 000 до 51 000 грн.

Цільова аудиторія: Голови Правління, керівники організацій, представництв, проектні менеджери, фінансові менеджери та бухгалтери.

Програма вебінару

1. Чи є кінцевий бенефіціарний власник у :
- громадського об’єднання;
- благодійного фонду;
- релігійної організації;
- асоціації;
- представництва неприбуткової організації. 
2. Якщо бенефіціарного власника немає, то які дії повинна виконати неприбуткова організація чи представництво у відповідності до законодавства.
3. Структура власності, чи вона повинна заповнюватись неприбутковими організаціями.
4. Чи може бути зміненим кінцевий бенефіціарний власник, та які реєстраційні дії повинні виконуватись організацією.
5. Фінансовий моніторинг: хто, коли і навіщо моніторить діяльність неприбуткової організації.

Дата вебінару: 13 серпня 2020 року 

Час: 11:00-12:30 

Вартість: 520,00 грн 

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 1842 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:12