КОНСУЛЬТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «ВІДРЯДЖЕННЯ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ» Найцікавіше

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «ВІДРЯДЖЕННЯ  В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ»

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 6 липня 2022 року
  • Час проведення: 14:00-15:30 (за Києвом)
  • Вартість: 960 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка
  • Місце проведення: Онлайн

Службове відрядження - це поїздка працівника за розпорядженням керівника підприємства на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв’язок службового відрядження з основною діяльністю організації). У період воєнного стану у багатьох змінились місця постійної діяльності. Хтось працює дистанційно в Україні, хтось закордоном. Деякі організації хочуть допомогти своїм співробітникам матеріально, і направили їх у службове відрядження на початку повномасштабної війни. Які нюанси та наслідки таких дій для Організацій? Як правильно все оформити, аби не виникало проблем у подальшому з контролюючими органами? Це ми запрошуємо обговорити на консультаційній зустрічі "Відрядження в період воєнного стану. 

Дана зустріч буде цікавою для обговорення організаціями неприбуткового сектору, Представництвами НПО, проектами міжнародної технічної допомоги в Україні, іншими підприємствами.

Програма заходу

1. Терміни відрядження: чи вони обмежені у часі для НПО та Представництв НПО? 
2. Види витрат та правила їх підтвердження.
3. Що входить в неоподатковані суми?
4. Відрядження для команди, яка працює в дистанційному форматі.
5. Якщо частина проекту виконується за кордоном, чи можна вважати це відрядженням?
6. Чи можна трактувати суми, сплачені як допомога на евакуацію, витратами на відрядження?
7. Іноземні співробітники, чи можуть у них бути витрати на відрядження.
8. Витрати на відрядження учасників проектної діяльності.
9. Відповіді на питання учасників. 

Дата проведення: 6 липня 2022 року 
Час: 14:00-15:30+
Вартість: 960 грн 

Лекторка: 
Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А), консультантка з податкового та фінансового планування, організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює як консультантка та аудиторка з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій неприбуткововго сектору, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 2761 Разів Останній раз відредаговано у П'ятниця, 03 червня 2022 12:40