КОНСУЛЬТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «ВИКЛИКИ ПРОЕКТНОЇ РОБОТИ ДЛЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ» Найцікавіше

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «ВИКЛИКИ ПРОЕКТНОЇ РОБОТИ ДЛЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ»

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 21 червня 2022 року
  • Час проведення: 14:00-15:30
  • Вартість: 960 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Шкурка Лариса
  • Місце проведення: Онлайн

За час повномасштабної війни діяльніть Організацій суттєво трансформувалась, переходячи на проекти, які є найбільш важливими та актуальними на даний час для нашої держави. У законодавство України постійно вносяться зміни, які допомагають врегулювати юридичні нюанси ведення діяльності в період воєнного стану. Організаціям потрібно адаптувати свою проектну діяльність для того, аби виконання проектів було цільовим і не порушувало норми діючого законодавства. На консультаційній зустрічі по викликам проектної діяльності під час війни ми розглянемо усі нюанси та проблеми, які можуть виникнути в Організацій під час трансформації своєї діяльності. 

Програма заходу

1. Виконання проектів в Україні: кому потрібно вносити зміни до статутів, і які види діяльності можуть вважатись нестатутними. 
2. Хто повинен виконувати обов’язки керівника, якщо директора мобілізозовано? Хто має право підпису документів у такому випадку? 
3. Що робити, якщо Організацію було зареєстровано на тимчасово окупованій території?
4. Контрагенти з місцем реєстрації на тимчасово окупованих територіях, юридичні нюанси.
5. Проект, який виконується частково на території України, а частково на території іншої держави.
6. Форс-мажор під час війни, чи звільнені контрагенти від виконання обов’язків?
7. Співробітники у різних місцях, чи можна це вважати відрядженням.
8. Правила співпраці з волонтерами.
9. Відповіді на запитання учасників та останні зміни в законодавстві на дату проведення.

Дата проведення: 21 червня 2022 року
Час: 14:00-15:30 (за Києвом) 
Вартість: 960 грн 

Зустріч модеруватиме: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює як консультантка та аудиторка з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 434 Разів Останній раз відредаговано у П'ятниця, 03 червня 2022 12:39