ВЕБІНАР «ФІНАНСОВЕ ЗВІТУВАННЯ ДОНОРУ»

Бюджетування для грантових заявок

Додаткова інформація

 • Дата проведення: дата уточнюється
 • Час проведення: 15:00-16:30
 • Вартість: 480 грн
 • Сертифікат: Не видається
 • Лектор: Лариса Шкурка
 • Формат навчання: онлайн
Бюджетування для грантових заявок Аудиторська компанія Compass Group

Аудиторська компанія Compass Group на численні запити від учасників своїх відкритих заходів проводить інформаційний вебінар з питань звітування Донорам.

Кого запрошуємо: головних бухгалтерів, фінансових менеджерів, проектних менеджерів та керівників неприбуткових організацій, а також всіх, хто планує свою співпрацю з гарантодавцями.

Учасникам онлайн заходів не потрібно тепер приходити або приїздити до офісу нашої компанії. Все, що необхідно зробити, це зареєструватись на захід, приєднатись до зустрічі у встановлений час використовуючи планшет, мобільний телефон або лептоп.

Програма вебінару "Фінансове звітування Донору"

 1. Первинний документообіг у фінансовій звітності по проектам.
 2. Питання, які потрібно узгоджувати у процесі виконання проекту.
 3. Внутрішній контроль фінансової звітності по проекту, узгодження проектних фінансових звітів з діяльністю НПО.
 4. Узгодження бухгалтерського обліку з системами бюджетування організації, як, коли і що потрібно порівнювати.
 5. Правила звітування перед донором.
 6. Як робити перерахунок валюти (методи перерахунків валют; що робити, якщо бюджет в одній валюті, фінансування надійшло в іншій, а витрати в гривнях; які витрати "губляться" і де їх знайти; як проводити звірку з Донором).
 7. Чи можливо нарахувати резерви за рахунок Донора.
 8. Що потрібно зробити до моменту аудиторської перевірки.
 9. Правила фінансового закриття проекту.


Дата проведення: 27 травня 2020 року

Час: 15:00-16:30

Вартість : 480,00 грн

 

Експертка: 
Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Великобританія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 2657 Разів Останній раз відредаговано у Вівторок, 26 травня 2020 14:45